//ufukotokurtarma.com/wp-content/uploads/7-24-oto-kurtarma.jpg

7/24 OTO KURTARMA


Ufuk oto kurtarma, güvenilir oto kurtarma hizmeti almak için hizmet veren nadir firmalardan biridir. Bursa'da profesyonel kadromuz ve araç filomuz ile oto kurtarma alanında faaliyet göstermekteyiz. Firmamız, işinin ehli şöförlerle çalışarak, müşteri memnuniyeti ilkesiyle hizmet vermektedir.

Sunduğumuz hizmette, her geçen gün öne çıkmamızı sağlayan etkenler aktif ve uzman personelimizin, deneyimleri ve bilgi birikimleriyle üstendikleri göreve tamamıyla hakim olmaları ve teknolojinin desteğiyle sağlanan hızlı gelişimdir.

  • Lastiklerdeki arızayı giderme
  • Akü & Akaryakıt takviyesi
  • Motor vb. arızaların tamiri
  • Yoldan çıkan aracın çekilmesi

Kayar Kasa Platform Araçlarımızla, Ahtapot Kurtarıcı Ve 30, 35, 40, 60, 120 Tonluk Vinçlerimiz İle Profesyonel Kurtarma Ekip Ve Ekipmanlarımızla Yer, Mevki, Uçurum Ve Araç Büyüklüğü Fark Etmeksizin 7/24 Hizmetinizdeyiz.

Ufuk Oto Kurtarma ve Çekici Servisi , 7 gün 24 saat kesintisiz, gece gündüz özveri ile çalışan bir firmadır.

Hemen Arayıp, 0539 503 99 00 nolu cepten araç kurtarma hizmeti talep edebilirsiniz. Çekici aracımızla en kısa sürede konum bilgisi paylaştığınız yere ulaşırız. Yolda kaldığınızda endişeye kapılmayın!. Yolda kaldığınızda en iyi oto kurtarma hizmeti alacağınız firma olmaktan gurur duyarız.