UFUK OTO KURTARMA

7/24 OTO KURTARMA ve ÇEKİCİ HİZMETİ

Ufuk Oto Kurtarma bir profesyonel oto kurtarma ve oto çekici servisi firmasıdır. Acil olan araç çekme ihtiyaçlarınızda ise sizlere en iyi oto kurtarma hizmeti sunmaktan memnuniyet duymaktadır.

Ufuk Oto Çekici olarak araçlarınızla yolda kaldığınızda son model araçlarımız ve çekicilerimiz ile sorunlarınıza çözüm olmaktayız. Ufuk Oto Kurtarma profesyonel ekibi ve personelleri ile kaldığınız noktadan varış noktasına sizleri en kısa ve hızlı bir şekilde sorunsuz bir şekilde hizmet vermektedir.

  • 7/24 Araç Yol Yardımı
  • 7gün 24 saat Oto Çekici Hizmeti
  • 7 gün 24 saat Otoban Yol Yardımı
  • 7/24 - Oto Kurtarma Servisi
  • 7gün 24 saat Minibüs Çekici Hizmeti
  • 7/ 24 Hasarlı Araçlara Vekalet
//ufukotokurtarma.com/wp-content/uploads/ufuk-oto-kurtarma-7-24-cekici.png

Ufuk Oto Kurtarma Bursa' da 10 yılı aşkın zamandır oto çekici, oto kurtarma, yol yardım ve araç nakil alanında hizmet vermektedir.

Firmamız bölgedeki en büyük ve en köklü oto kurtarma firmaları arasındadır. Yolda kaldığınızda hizmet bölgelerimiz içinde güvenilir çekici için 0539 503 99 00 nolu telefondan çekici çağırabilirsiniz.

Misyonumuz

Modern çağın gereksinimlerine ayak uyduran, devamlı hizmetlerini ve araç filosunu geliştiren firmamız, eğitimli ve işinde profesyonel kadrosu ile her zaman acil oto çekici ve oto kurtarıcı işini yapmaya devam edecektir.

Farkımız

Ufuk Oto Kurtarma gün geçtikçe kendini geliştirerek, araç kapasitesini arttırarak siz değerli müşterilerimize hizmete devam etmektedir. Sektörde güvenilir firma olma adına müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaya gayret ediyoruz. İşimizde dürüstlük ve güvenilirlik en büyük prensibimizdir. Yol yardımı talep eden müşterilerimizle sürdürdüğümüz şeffaf çalışma politikası dürüst ve kaliteli hizmet anlayışımızla bütünleşmektedir. Bursa'da en uygun fiyata en hızlı oto kurtarıcı arıyorsanız 0539 503 99 00 nolu telefonu hemen arayın.