//ufukotokurtarma.com/wp-content/uploads/acil-yol-yardim.jpg

7/24 YOL YARDIM


Ufuk oto kurtarma, yol yardımına ihtiyaç duyan müşterilerimizin sorunun giderilmesi konusunda hızlıca yardımcı olarak müşterilerimizin güvenli ve sorunsuz bir şekilde yola devam edebilmesini sağlar.

Yol yardımı talep eden müşterilerimizin isteğine göre tamirat işlemini olay yerinde yapabildiğimiz gibi müşterimizin istediği yere hızlı ve güvenli bir şekilde çekicilerimizle aracı çekebilmekteyiz.

  • Lastiklerdeki arızayı giderme
  • Akü & Akaryakıt takviyesi
  • Motor vb. arızaların tamiri
  • Yoldan çıkan aracın çekilmesi

Yol Yardım ve Çekici Hizmetinin en yoğun olduğu dönem kış mevsimindedir. Okulların tatile girdiği aylarda da acil yol yardım hizmeti alan otomobil sayısı oldukça fazladır. Kış dönemi havanın soğuk olması veya yaz dönemi havanın çok sıcak olması, bakımdan kaynaklı aracınızda bir takım olumsuz problemler oluşturabilir. Lütfen kendi ve aile güvenliğiniz için Araç Bakımlarınızı aksatmayınız. Uzun Yola çıkmadan önce; kendiniz, çocuklarınız, aileniz ve diğer sürücülerin güvenliği için; Lütfen aracınızın Lastik kontrolünü, Motor Yağı kontrolünü, Fren Yağı kontrolünü ve Yol bakımını yaptırmadan yola çıkmayınız. Ayrıca Unutmayın! "Emniyet Kemeri, Sizi Hayata Bağlar"

Ufuk Oto Kurtarma ve Çekici Servisi , 7 gün 24 saat kesintisiz, gece gündüz özveri ile çalışan bir firmadır.

Hemen Arayıp, 0539 503 99 00 nolu cepten yol yardımı talep edebilirsiniz. Çekici aracımızla en kısa sürede konum bilgisi paylaştığınız yere ulaşırız. Yolda kaldığınızda endişeye kapılmayın!. Yolda kaldığınızda en iyi oto yol yardımı alacağınız firma olmaktan gurur duyarız.