//ufukotokurtarma.com/wp-content/uploads/7-24-oto-cekici-hizmeti.jpg

7/24 OTO ÇEKİCİ SERVİSİ


Ufuk Oto Çekici olarak araçlarınızla yolda kaldığınızda son model araçlarımız ve çekicilerimiz ile sorunlarınıza çözüm olmaktayız. Ufuk Oto Kurtarma profesyonel ekibi ve personelleri ile kaldığınız noktadan varış noktasına sizleri en kısa ve hızlı bir şekilde sorunsuz bir şekilde hizmet vermektedir.

Ufuk Oto Kurtarma bir profesyonel oto kurtarma ve oto çekici servisi firmasıdır. Acil olan araç çekme ihtiyaçlarınızda ise sizlere en iyi oto kurtarma hizmeti sunmaktan memnuniyet duymaktadır.

  • Lastiklerdeki arızayı giderme
  • Akü & Akaryakıt takviyesi
  • Motor vb. arızaların tamiri
  • Yoldan çıkan aracın çekilmesi

Ufuk Oto Kurtarma kurulduğu günden bu yana şahıslar ya da kurumlar için, oto çekici hizmeti verebilmek için çalışıyor. Cep telefonlarını yolda kalan araç sürücülerini yardımı için 7/24 açık tutuyor. İleri teknolojisi ve gelişmiş ofisi ile desteklediği uzman kadrosunun gereken hizmeti en kısa sürede kaliteli bir şekilde verebilmiş olması ve sahip olduğu bir çok sayıdaki yol yardım araçları ile Bursa merkez ve çevre ilçelerinde tercih edilen firma olarak hizmet vermektedir.

Ufuk Oto Kurtarma ve Çekici Servisi , 7 gün 24 saat kesintisiz, gece gündüz özveri ile çalışan bir firmadır.

Hemen Arayıp, 0539 503 99 00 nolu cepten yol yardımı talep edebilirsiniz. Çekici aracımızla en kısa sürede konum bilgisi paylaştığınız yere ulaşırız. Yolda kaldığınızda endişeye kapılmayın!. Yolda kaldığınızda en iyi oto yol yardımı alacağınız firma olmaktan gurur duyarız.